| CernaNaomi a întrebat:

Buna, dacă admiterea la facultatea pe care o vreau e in August și între timp m-as înscrie in Iulie la o facultate in caz ca nu intru la cea din August, pot confirma locul la ambele dacă sunt cu învățământ frecvent? ( medicina respectiv contabilitate)

2 răspunsuri:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Le confirmi pe amandoua ca sa n o pierzi p aia prima in caz de n o iei pe a doua dar te inscrii doar la aia la care vrei, se poate da. Te poti duce si la ambele

| Violleta2022 a răspuns:

Si nu puteai se ne pui intrebarea asta de pe celalat cont mai vechi, de pe TPU?