| AuricaMircica155 a întrebat:

Daca am o luna experienta la un job si urmeaza sa plec, in cv o sa scriu ca am experienta 1 luna la job \ul respectiv sau e prea putin sa scriu ca am?

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Nu depinde de intervalul de timp
Ci cat de bine știi să aplici acel job, ai putea lucra o săptămână și să știi totul, așa cum poți lucra 5 ani și încă să nu știi lucrurile de bază
Depinde de tine, și dovedeste i că ești foarte bun in acel domeniu

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trece, orice experiență profesională e bine venită, mai ales dacă a și fost un post bunicel

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă acea experiennță e relevantă, adică dacă chiar știi să faci ceva, merită să scrii.

| cristimihailov a răspuns:

Rar se intampla ca cineva sa iti verifice istoricul.

Si nici nu prea au cum.

Pune si tu 6 luni daca e posibil (sa fii avut 18 ani) si nu ar trebui sa ai nici o problema

| siriusblack98 a răspuns:

Trece si tu 6 luni ca nu sta nici naiba sa controleze in ziua de azi pentru cateva luni de zile in plus sau minus.