| Denisa314 a întrebat:

Buna daca dau la colegiul financiar-bancar dupa asta la ce facultate voi putea intra adica eu vreau la facultatea de economie sau relatii internationale?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep prea bine la acest aspect dar:
Poti suna la facultatea sus mentionata si intrebi exact cum ai intrebat aici, in acest mod vei primi un raspuns direct de la sursa;

Sau iti faci o lista ce cuprinde facultati cu profil economic( search pe net facultati cu profil economic din orasul unde vrei sa faci facultatea+nr de telefon pentru orice eventualitate), ai nelamuriri suni si discuti direct la sursa.
Succes.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intra la orice facultate, nu este prea important profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.
Si profilul acelui liceu este chiar indicat pentru o facultate economica.