| Duca_Cristina_1997 a întrebat:

Buna!
Daca eu la liceu nu am prea facut mate,informatica,fizica, m-as descurca la facultatea "Calculatoare si Tehn. Inf. "? CE credeti?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu cred, mai ales ca la o facultate de calculatoare iti trebuie multa informatica, iar tu ai spus ca nu ai prea facut.

| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer nu prea ai avea cum sa ti pasul. Programarea are nevoie de cunostinte cel putin medii de informatica si matematica (M1). Dar daca chiar iti doresti sa mergi acolo ai putea recupera, insa nu iti garantez ca va fi usor. Anyway, Succes! happy

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Fă pregătire și așa poți ajunge la nivelul celorlalți.