| Gabriela_Gabi_1999 a întrebat:

Buna!

Daca la facultate as vrea sa imi inghet anul, pot pe o perioada de 3 ani? Am citit undeva ca pot pe 2 ani? Pot dupa sa mai prelungesc cumva?
Eu sunt la fara taxa si nu as vrea sa imi pierd locul. Iar daca il pierd, pot sa ma intorc oricand la facultate sa termin anul III?

Va rog frumos lamuriti-ma si pe mine happy

Răspuns Câştigător
| weloveit a răspuns:

Buna, iti pierzi locul la fara taxa. Este pacat. Ai putea sa continui. Mai ai doar un an. Iar daca nu exista sansa de intoarcere, dati l poti ingheta si il poti relua cand vrei din cate stiu eu. Cel mai bine cand te duci sa ti îngheți anul la secretariat, fa o intrebare despre asta. Cand poti relua. Mult succes!