| Eu11111 a întrebat:

Buna, daca stiu foarte bine sa programez, cum as putea castiga bani din programat la 14 an?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca sa te angajezi nu ai varsta regulamentara.
Instaleaza programe pe la prieteni.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai putea la vârsta asta, doar dacăai un prieten mai mare, să îl ajuți pe el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ocupa te de scoala nu de cîstigat bani, invata fa ti liceul o facultate si de la 18 ani angajeaza te in domeniul IT si vei avea bani frumosi, dar pana atunci nu poti face bani decat cerind de la parinti bunici daca vor vrea sa-ti dea. Bani de buzunar.

| NLS a răspuns:

Ca sa faci un ban de buzunar, ai putea cauta prin oras/cartier, printre cunoscuții părinților,
elevi de generala pe care sa ii ajuți la TIC, sau Python/C++, in functie de ce cunoști și ce se face pe la școlile din orașul tau.
Sau daca chiar ești avansat, poti cauta și printre cei de a 9-a.

Răspuns utilizator avertizat