| Emilia1015 a întrebat:

Daca vreau sa intru la Facultatea de Politie trebuie sa fac un anumit liceu? Dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| InnaBotezatu a răspuns:

Buna, nu trebuie un anumit liceu, dar daca vrei sa fi pregatita fizic pentru academie iti recomand, liceul militar. Eu zic totusi sa urmezi un liceu bun si normal... Ca la militar este destul de greu, daca vrei sa te mai lamuresc cu cate ceva, sunt aici :* :*:*

1 răspuns:
| snake260889 a răspuns:

Nu,poti merge la ce liceu vrei tu.Vei da admitere la romana gramatica, engleza tot gramatica si istorie.Trebuie sa sa te pregatesti foarte bine la materiile astea.
Ai putea merge pe filologie bilingv.