| MeowWow a întrebat:

De ceva timp caut un job ca si promoter, sampler in Constanta, insa fara noroc. Mereu cand intreb pe cate cineva care lucreaza in domeniu nu primesc niciun raspuns concret, de parca ar fi ceva secret. Daca stiti vreo agentie serioasa va rog sa imi lasati adresa de contact sau chiar site-ul.
Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Culiceanu_Liviu_1977 a răspuns:

Daca ar fi vreun loc liber nu ar fi nici un secret dar nu sunt locuri libere si de aia nimeni nu a luat legatura cu tine.