| Iremc29 a întrebat:

De ceva timp ma gândesc sa îmi deschid o pagina pe insta dar nu știu cu ce tema, as vrea sa fie ceva mai special, sper ca ma puteți ajuta!

Răspuns Câştigător
| MrWZJ a răspuns:

Fa despre dezvoltare persoanala si mici "hack-uri" ale mintii umane;)

__________________________________________________________________
Pe mine ma gasesti pe YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea scrie despre psihologie, vise, subconstient, etc. sau poti posta fotografii cu tema natura, cu locuri in care ai fost sau pe care ti-ai dori sa le vizitezi.
Ar trebui sa scrii despre ce vrei (citate, carti pe care le citesti, desene realizate de tine, sfaturi, filmele pe care le-ai vizionat, sau poze din copilarie, prin ce peripetii ai trecut).