| Delia65delia a întrebat:

Buna! De unde pot sa învaț pentru admitere la balneofiziokinetoterapie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si faci un curs. cauta in orasul tau daca exista asa ecva sau mergi in orasele vecine si te inscrie.

| LisaJulie a răspuns:

Din ce vei da admiterea! Sunt carti foarte bune de biologie (anatomie) pe internet la preturi mici

| Delia65delia explică (pentru LisaJulie):

Crezi că dacă m-aș apuca acum de învățat as temina până în septembrie?

| LisaJulie a răspuns (pentru Delia65delia):

Da, dar trebuie sa acorzi cel puțin o ora învățatului! Și când înveți la materii precum biologie, geografie sau istorie îți notezi pe foaie chestii relevante pentru a le retine mai bine! Îți urez multa bafta!