| Anisoara_4907 a întrebat:

Deci, am inceput sa merg la cursuri de limba engleza si dupa termin cu ea vreau sa mai invat una)Si cunosc si rusa)Si putina franceza! As vrea sa merg la universitatea de limbi straine dar, su sint sigura inca! Ce medie trebuie sa ai pentru a intra? Si e nevoie sa ai 12 clase? Si in afara de aceasta, unde as putea sa mai merg? Am nevoie doar de niste pareri deoarece ma preocupa mult aceasta dar nu prea pot sa decid unde sa merg mai departe! P.S.cu mate, fizica, chimiea nu prea o duc bine, in rest e ok parca)))))Funda! Ms anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Poi trebuie 12 clase.Eu zic sa iti incerci norocul la universitatea de limbi straine, dar invata si limba spaniola catusi de cat pentru ca este a doua limba mondiala vorbita.Iti doresc mult succes.

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Daca vrei te-nvat franceza perfect in trei lui GRATIS