| 1123152525 a întrebat:

Buna!
Deci au am 12 ani si vreau sa ma duc la balet credeti ca pot sa ma duc?
Chiar imi pare rau ca nu am mers de mica dar totusi se poate de la varsta asta?

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca vrei sa faci o cariera din asta, sincer, nu stiu daca vei reusi.
Daca vrei doar sa faci sport si sa ai un corp frumos, nu-i nici o problema.

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Sa stii ca poti atata timp cat vrei sa faci o cariera din asta...Trebuie sa lucrezi mult, deoarece muschiul acela care ne ajuta pe noi sa facem sfoara, trebuie sa fie lucrat foarte mult...
Daca vrei sa fie doar o distractie, mai bine faci doar cateva cursuri...
Iti recomand prima idee!

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Bineinteles ca se poate, dar va fi foarte geu sa te mobilizezi, vei avea nvoie de foarte mult antrenament ca sa recuperezi! dar da, este posibil! si cu vointa sunt sigura ca vei reusi!

| coregame a răspuns:

Da inca poti si succes!

| anne0012 a răspuns:

Da se poate, dar trebuie sa inveti toate exercitiile pana la clasa. daca tu ai 12 ani pana la clasa mare. Eu m-am dus de la 9 ani si eu asa am facut.le-am invatat si acum sunt in grupa. Succces