| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu copil clasa a 8-a, place tehnologia si xD... bine deci... sunt un elev de clasa a 8-a urmeaza sa aleg un liceu si etc., mie imibplace foarte mult tehnologia (nu educatie tehnologica, tehnologie gen telefoane calculatoare... mai ales calculatoare ...deci ce fac? IDEI PLZ! happy

Răspuns Câştigător
| Akihito a răspuns:

Matematica-Informatica mai aproape de tehnologie nu se poate, doar la MAtematica-Informatica cu informatica intensiv.

3 răspunsuri:
| LeeSong a răspuns:

E altceva fara matematica? happy xD!

| LeeSong a răspuns:

happy