| Jaravete_Ioana_ a întrebat:

Buna! Deci nu mai stau cu ai mei.Am dat bacul dar e o mare mare problema:ai mei ma sacaie sa fac o facultate. Efectiv urasc facultatea dar ei nu vor sa inteleaga asta.Ce minciuna buna as putea sa le zic? Sunt fata

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fara facultate o sa ajungi o muncitoare proasta si sarantoaca. Vai de bietii parinti, ce copil au.

| mi25 a răspuns:

Angajeaza-te sa ai salariu din ce trai si apoi le spui: nu vrei sa urmezi nici o facultate. De ce sa-i minti?!

| poc0 a răspuns:

Na strict problema ta, dacă nu vrei să faci o facultate acolo și după să stai pe spate și să lucrezi la un birou sau de acasă, atunci rămâi așa și du-te la căpșuni în Spania si rupeți spatele acolo, să vezi ce fain e.

Răspuns utilizator avertizat