| MadalinwDrY a întrebat:

Buna dimineata, cineva cu cunoștințe medicale militare pe aici?

3 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

?

| MadalinwDrY explică (pentru Ciprian09):

Salut, urmează sa susțin examenul medical pentru admitere in armata, am pitiriazis versicolor, ma încurca cu ceva? Tin sa precizez ca sunt doar pătat pe piele, fara mâncărimi

| Ciprian09 a răspuns (pentru MadalinwDrY):

Salut,am mai vazut intrebarea pusa si stiu ca ti au fost raspuns la ea! ma gandeam ca e altceva! daca vrei sa stii exact ce si cum, iti recomand sa dai un telefon la spitalul militar unde urmeaza sa mergi sa faci vizita medicala.ai numerele de telefon pe internet! salut!