| ElenaChirita a întrebat:

Buna dimineata! Este cineva aici care ma poate inscrie la Avon? Am deja o fisa de reprezentant de acum o luna de la o prietena, nu e completata inca, dar mi-a spus ca ea nu mai inscrie. Totusi, caut si eu sama inscriu, am si catalog, am strans si putina comanda. cum as putea face sa ma inscriu sau sa ma inscrie cineva? Sunt din Pitesti.

1 răspuns:
| Avon053 a răspuns:

Buna Elena, daca vrei sa te inscrii trebuie sa suni la 0735856209 sau trimite-ne un mesaj tot la acest numar si te contactam noi.