| MilosDianaLavinia a întrebat:

Bună dimineața. Eu am aplicat pentru jobul de operator flexibil, am fost selectată, am fost pusă în legătură cu trainerul, dar după verificarea identității, aceasta persoană nu mi-a mai răspuns la mesaje. Țin să subliniez faptul că în acest sens a fost necesar să fotografiez actul de identitate și să parcurg mai multe etape. Ce se întâmplă? Cât de serioși sunt și cât timp trebuie să treacă pentru a beneficia de acest training și a începe colaborarea cu ei?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Poti intreba persoana care te-a pus in legatura cu trainerul