| laly007 a întrebat:

Buna dimineata! Urmează să susțin examenul de bacalaureat curând si am luat in calcul posibilitatea de a sta un an acasa si sa ma pregătesc pentru Academia de Politie, fiind profil real nu am avut posibilitatea.Ce părere aveți? Credeti ca am timp destul, ținând cont că o voi lua de la 0 cu toate cele 3 materii?

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Poti sa faci ce crezi. Tu esti in stare sa apreciezi. Dar orice an pierdut nu este o afacere profitabila