| DiaDiu a întrebat:

Din cate am inteles, daca intru la id la stiintele educatiei as putea primi un post in acest domeniu inca din primul an.As dori mai multi informatii.Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce crezi ca esti pe timpul lui Ceausescu sa iti dea statul loc de munca? Iti cauti loc de munca cand vrei tu, unde vrei tu si pentru ce stii tu sa faci.

| DiaDiu explică:

Pentru anumite persoane serioase care nu au inteles mesajul meu, voiam sa stiu daca as putea lucra in domeniul educatiei pe timpul facultatii happy