| Ukkka a întrebat:

Buna din nou! Hei, eu am scris pana acum 4 piese in romana si ma gandesc sa mai scriu. Am nevoie de ajutor. Cum pot face cantecul sa fie cantec,nu doar niste versuri scrise pe o foaie? Adica sa aiba si melodie,daca ma intelegeti. Si,nu vreau sa iau nici melodiile compuse de altii de pe internet,ar fi, chiar neoriginal. Cum pot alege o melodie potrivita? Multa lume zice ca eu am talentul de a canta cu vocea si nu vreau sa ma opresc in inceputul meu de 'carierã' sa zic asa numai pentru ca nu am un cantec, intelegeti? Un sfat mi-ar fi de folos. Si unul bun!

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Daca vrei sa iti faci si. melodia de fundal trebuie sa ai niste programe speciale si sa ai talent si imaginatie bogata ca sa iti iasa frumoasa melodia.
Sfatul meu este sa nu te lasi bagubasa si sa mergi inainte cu cantecele tale, poate intr-o zi, cineva talentat sau chiar un producator te va auzi, iti va face melodia de fundal si vei deveni celebra! happy

1 răspuns:
| xoxolove96 a răspuns:

Eu zic sa cauti pe net adresa de contact la ceva producatori si sa vorbesti cu ei