| OctaviaT a întrebat:

Dintre facultatea de medic dentist si facultatea de farmacista care credeti ca e mai mult de viitor? happy

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Facultatea de medic dentist, deoarece sunt mai putini dentisti decat farmacisti iar dentistii sunt mai utili societatii decat farmacistii.

1 răspuns:
| DivineJudgement a răspuns:

Chiar doreşti ca alţii să-ţi aleagă cariera, deci şi întregul parcurs al vieţii? Pune mânuţa şi alege singură ce doreşti să faci, nu lasa pe alţii să aleagă în locul tău. Multă baftă.