| FataCuFitze a întrebat:

dragii mei.
nu de curand, mi-am descoperit talentul, dintr'o prostie practic...adica stiu sa sculptez in lemn. am facut brelocuri, bibelouri si diferite ornamente.
si din asta as vrea sa'mi deschid un blog in care sa si vand, pentru ca mi s-a spus ca fac obiecte reusite...
nu stiu daca este o idee prea buna si de aceea va cer si parerea voastra.
deci? ce spuneti? kisskiss :X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te sa faci martisoare, si le vinzi la gramada la anul, de 1 Martie, cand e lumea disperata dupa ceva "feng-shui" si nu se mai uita la calitate... sa faci multe si sa tii la pret!

| FataCuFitze explică (pentru anonim_4396):

O idee foarte buna...ms mult! happyhappy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ideea nu e rea. În acest fel afli și mai multe păreri despre lucrările tale și îți promovezi produsele.
În orice caz, de ce nu?

| măcheamăăăî a răspuns:

E o idee chiar foarte buna! Poti incerca sa-ti faci o pagina de facebook cu asa ceva( am vazut pagini de exemplu cu chestii hand made si se vand destul de bine).As zice ca mai mult " succes" ai avea daca iti faci o pagina de facebook pentru ca stii cum e: toata lumea are facebook.happy

Multa bafta :*

| Denis777 a răspuns:

Uite si eu ma pricep sa lucrez in lemn, piatra, fier, lut si sa desenez daca ai nevoie de ceva poti sa vorbesti cu mine pe mess:edy9831 laughing da ai putea sa faci o mica afacere dar romanii nu stiu sa respecte munaca noastra.