| BeautifulAngelOana a întrebat:

Buna dragilor. Vreau sa imi fac o pagina pe facebook. Eu m-am gandit sa fac una cu Suleyman Magnificul sub domnia iubirii, dar deja sunt 2 pagini de acest gen si chiar daca vreau sa imi fac o astfel de pagina nu vreau sa copiez. Daca va rog imi dati niste idei cu ce pagini as putea sa imi fac, dar ceva care sa fie vizualizata nu sa am 8-9 like-uri si gata! Cel mai bun raspuns primeste funda! multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Daca tu vrei sa faci cu Suleyman, fa cu Suleyman. Nimeni nu zice ca copiezi daca aveti informatii despre acelasi serial. Sa curga like-urile!

| AnotherMe a răspuns:

Ceva despre un serial
Roata norocului
Te cunosc de undeva
Romania danseaza
Romanii au talent
Bunica Julieta
Pariu cu viata
Cu un pas inainte
Vampire diares

P.S.:sa stii ca nu e usor sa faci like-uri. Orice nume i-ai da paginii nu faci like-uri asa de repede.Numele nu conteaza! Conteaza ce postezi! Am si eu pagini pe facebook si stiu ca este greu sa strangi like-uri.

| BeautifulAngelOana explică (pentru AnotherMe):

Imi poti spune, cum se numeste pagina ta?

| AnotherMe a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Just Girl.Are 1.537 like-uri dar e facuta de un an.
~D-soara fara nume~ are 240 like-uri si e facuta tot de un an

| BeautifulAngelOana explică (pentru AnotherMe):

Iti dau like la ambele pagini

| AnotherMe a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Multumesc.winking

| BeautifulAngelOana explică (pentru AnotherMe):

Cu multa placere!

| veronika21 a răspuns:

Fa pagina! am si eu pagina! tot suleyman!

| Pauulaa a răspuns:

Buna Oana! Dupa parerea mea ii o prostie sa-ti faci o pagina cu "Suleyman, sau alte filme /vedete " pentru ca deja sunt peste 1000 de pagini si pentru ce va ajuta like`urile? ..cu nimic.happy