| anonim_4396 a întrebat:

e adevarat ca daca vrei sa devii jurnalista trebuie sa te bagi in patul cuiva de acolo ca sa te promoveze?

12 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Dar tu cati ani ai? ^^
Daca atata te duce capul, atunci da, cu siguranta.
Fara nici o suparare.

That's all!

| yourprincess a răspuns (pentru KirigayaKirito):

O profesoara mi-a spus! asa ca te rog...

| KirigayaKirito a răspuns (pentru yourprincess):

O profesoara? Sa iti spuna asa ceva?
Bine, atunci bafta, sa alegi aroma potrivita.

That's all!-_-

| DevillaKiss a răspuns (pentru yourprincess):

Si asa sincer, acea profesoara era drogata cand vorbea cu tine?
Era beata sau pur si simplu nu are habar de nimic?laughing)

| Dismally a răspuns:

Depinde unde, daca este o firma serioasa iar tu esti talentata nu, daca este o firma mai putin serioasa iar tu nu prea ai talent atunci da. happy

Răspuns utilizator avertizat
| VeveritaBestiala a răspuns:

Nu,in nici un caz.La metodele astea recurg cele care s-ar injosi in ultimul hal pentru a fi promovate.O femeie la locul ei nu ar face asa ceva big grin

| xJuliusx a răspuns:

Nu, in nici un caz. Nu trebuie sa te bagi in patul cuiva. Ca sa devii jurnalist, trebuie sa inveti bine limba romana si in special gramatica limbii romane. Din cate articole citesc, scrise de asa zisii jurnalisti de azi, numai 10% sunt scrise corect. Se intoarce in mormant George Pruteanu, Dumnezeu sa-l ierte!

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Nu e adevarat. Poti sa te promovezi si prin metoda asta, dar poti sa devii cineva in viata si daca inveti, muncesti si iti vezi de treaba ta.
Pa pa!

| DevillaKiss a răspuns:

Eu zic sa iei un Algocalmin si sa te mai linistesti, asta in primul rand.In al doilea rand ca sa fi jurnalista ai nevoie si de o facultate, eu zic ca te-ai uitat prea mult la TV.

| yourprincess a răspuns (pentru DevillaKiss):

Mda! ce sa-ti povestesc! laughing