| AllesSy a întrebat:

BunA... E adevarata chestia aia cu ai castigat un Iphone 4?

Răspuns Câştigător
| EvelinaOlivia a răspuns:

Nu! si e fals 100%

| EvelinaOlivia a răspuns (pentru EvelinaOlivia):

Ai spus ca dai fundasad

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Niciodată să nu crezi mesajele alea, sunt false.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna,AllsSy!
nu.
sper ca te-am ajutat!

| greenish a răspuns:

Buna. Nu tongue Nu este adevarat. Alea sunt doar reclame. Si daca raspunzi intrebarilor sau ceva de genul, te pune sa trimiti sms la nu stiu ce numar si iti mananca vreo 4-5 euro degeaba.

| happykill a răspuns:

Is fake

| KubetiiOO a răspuns:

Nu nu este adevarat. Este doar un spot publicitar.

| KubetiiOO a răspuns:

Bine ca noi ne interesam de intrebare si mai spui u ca primim funda si pe cand nu ne dai sadx-(huăă

| AllesSy explică:

Pai sa stii ca eu dau doar la cineva funda nu la toti obsedatii de funde!

| Andramarina35 a răspuns:

Nuu nu ie adevarat, te pune numai sa trimiti un mesaj si trebuie sa ai 2 euro si iti ia bani

| Dreacu a răspuns:

Ca sa hackezi swords and sandals 2 pune virgula inainte dai random si apoi sterge virgula happy sper ca ti-am fost de ajutor

| elex a răspuns:

Nu. e cea mai mincinoasa reclama posibila si iti "mananca" bani de pe telefonul tau.

| ingerasmicutdragutalexandramelek a răspuns:

Mai eu cred ca nu dar ori cum sa nu incerci te rog intra si tu pe blogul meu http://alexutablog.bloguest.com si lasa comentariu si zile si altora despre asta mersi