| Allexandra1234 a întrebat:

Este adevarat ca la facultatea de medicina din Timisoara nu se prea face scoala?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde cine ţi-a spus, ştiu pe cineva care trage din greu şi se vaietă că e mult de învăţat.Fiecare cu varianta lui.

| ancaval a răspuns:

La medicina se face stai linistita...doar nu stai 6 ani in faculta si dormi pe banci ca luda si cand trebuie sa operezi un om la ficat tu il operezi la inima... imposibil sa nu se faca. I medicina nu mecanica sau stiu eu ce.

| Soldatul a răspuns:

Da este, si mai este adevarat ca, cu medici ca ei moare pacientul pe patul de spital