| Nameツ a întrebat:

este careva din voi designer vestimentar? va intreb pentru ca nu m-am decis inca daca sa aleg acest job. Voi cum ziceti face sa urmez aceasta cale? ceve profit este? e greu? daca este vreun designer sa-mi spuna cum a ajuns pin unde a ajuns laughing. Va multumesc!

1 răspuns:
| Arekandera a răspuns:

Sa stii ca e greu, si ma refer numai la liceu! e multa toceala(teorie multa)...practica deloc.si din orar sa-ti zic,desen tehnic, autocad(un fel de paint, dar cu formule)si multe altele.eu am urmat liceul si am ales alt profil pentru fac.