| cosmin09 a întrebat:

eu as vrea sa lucrez la SRI, stiu ca nu intra oricine acolo. Eu am conditia fizica foarte buna si nu stiu daca as avea sanse. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| shakira_5160 a răspuns:

Da asta este una si din marile mele dorinte SRI dar in Romania nu prea se poate si eu m-a antrenat 3 ani dar acum am realizat ca n pot merge acolo daca tu iti doresti eu zic sa-ti duci visul asta la bun sfarsit si sa crezi in el daca tu ai credinta este imposibil sa nu treci fii optimist si totul va fi bine

3 răspunsuri:
| NOC a răspuns:

Daca esti suficient de pregatit teoretic si practic, nu vad de ce ai avea probleme, presupunand ca treci de examinarile psihologice.

SRI-stii sunt tot oameni. Lumea exagereaza cu testarile astea, nu e ca si cum te-ai duce la Mensa.

| Edward_2553 a răspuns:

Salut.,imi pare rau pentru tine dar la SRI poti fi robot dar daca nu ai pile ai 0 sanse, aici e Romania, trezeste-tesad

| Vanessa_7195 a răspuns:

Eu cred ca ai sanse...merita sa incerci...in Romania nu e numai pe pile conteaza si cum arati si cat de pregatit esti. oricum succes!