| Andreea201012 a întrebat:

Buna eu din greseala mi-am inghitit cred ca maseauasaddar daca am inghitito patesc cevasadfundita cine spunebig grin

Răspuns Câştigător
| Inaemma a răspuns:

Nu. Nu vad ce ai putea pati! Stai linistita big hug Bafta!

5 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Nu patesti nimic daca ti-ai inghitit o masea, o sa o elimini prin primul scaun, deci ia si mananca cevawinking. Sanatate multa!

| ancutzika27 a răspuns:

E ca si cum ai inghiti o bucatica de os din mancare asa ca stai linistit o sa o elimini. Dar nu cred ca mai vine Zana Maseluta!laughing

| megadeth_5578 a răspuns:

O caci.

| Buffulete a răspuns:

Nu patesti nimiclaughing si eu am facut asta cand am fost mai mica stai linsitita

| camitza_9687 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic ca am inghitit si eu unabig grin
primesc fundita:d