| Marrianna a întrebat:

Eu sunt clasa a 12-a si vreau sa studiez Medicina( asist medicala generala), dar am nevoie de rezultatele testelor pentru admitere... Eu sunt din Constanta si cine are aceste rezulatate...eu le voi cumpara sad Fundaa:*

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi. Din cate stiu eu se da si la Constanta intrebari grila, care sunt la prima vedere, dar daca nu e asa atunci sunt sigura ca se gaseste cartea cu grilele care vor pica la secretariat si ca acolo ai si raspunsurile.