| alexastephy a întrebat:

Buna!
Eu tot imi caut de munca si aplic la joburi pe diferite site-uri.De curand am fost contactat de firma Intelligent Career Hr pentru un job de chelnerita in Grecia.Cum pot afla daca este teapa? Am tot auzit de cazuri care mai de care si nu as vrea sa ma duc in necunostiinta de cauza.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu te bazezi deloc pentru ca pot fi minciuni chestiile astea, in strainatate lucrezi doar daca ai pe cineva cunoscut si care te poate baga sa poti lucra.

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Poti intreba pe forumul de pe Bestjobs daca stie cineva de aceasta firma
bafta happy