| Kesha1428 a întrebat:

Eu vreau sa fiu vedeta, sau macar sa apar la tv! Am talent la:muzica, desen, dans.Cum as putea sa apar ta tv? Trebuie sa fiu sustinuta de cineva? Daca e cineva interesat de o posibila vedeta uitati op descreieretonguear saten pana la solduri, ochi albastri, invat ff bine, talente mentionate mai sus, inalta(1, 53), slaba(34-35 kg). As vrea sa fiu model, sa prezint moda, dar in vacante sau in weekend. Poate costa mult modelingul? MAi multe infosrmatii la >idmarinagiaboc@yahoo.com.Vorbim acolo!

9 răspunsuri:
| maxum a răspuns:

Du-te la ROMANII AU TALENT si apropo cati ani ai de ai 34 kg

| Anonymus_4606 a răspuns:

laughing la 12 ani iti doresti sa fii vedeta? Multi copii de varsta ta isi doreau asta dar cand au crescut si-au dat seama(daca sunt inteligenti cu adevarat) ca majoritatea vedetelor sunt depravate, pitipoance, curve (scuza-mi limbajul), necioplite, inculte, narcisiste, disperate dupa atentie, proaste, fara caracter...etc. Televiziunea nu mai are nevoie de astfel de new-comer, este plina, chiar da pe-afara! Daca vrei sa intri in aceasta categorie si sa fii judecata astfel, atunci bafta!

(P.S.: Nu observi ca toate persoanele de adevarata valoare nu sunt apreciate pe masura la TV? Si in plus, aceste persoane cu bun simt si caracter frumos nu se arata lumii in toate ipostazele. Sunt surprinse numai la locul de munca, pentru ca nu considera necesar sa stie toata lumea ce fac in afara camerelor, si nici nu este! Ti-as putea da un frumos exemplu de aceasta persoana demna ca model de urmat :Simona Gherghel. Ai putea s-o iei drept model si totul va fi bine daca vrei sa mergi si tu in aceasta lume mondena. Mult succes! Dar sunt sigura ca disperarea ta de a deveni vedeta va pieri in timp, daca vei gasi ca nu este neaparat necesar sa te lauzi cu talentele tale lumii intregi!)

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Oh hell no.straight face

| Kesha1428 explică:

Nolove17:am 12 ani!

| LaraDot a răspuns:

Poti daca vrei sa te uiti pe net sa vezi de modele...eu sunt, oarecum...am aparut la vreo 20 de prezentari si stiu ca acesta este singurul mod. Baftawinking

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Ai uitat sa pui ceva la descriere.laughing
catsi ani ai?tongue
aa`. sj ce e mai important ::
nu esti deloc modestaarolling on the floor)

| andreutzadragutzica a răspuns:

Daca crezi caai talent. du-te la diferite emisiuni gen,, vocea romaniei,,,, romani au talent,, etc.
sau da proba (intereseaza-te de probe de acceptare in reclame...) (am un coleg in clasa care e actor de teatru are tot 12 ani... daca e sa vb. cu el despre tine sa vada daca poti sa dai proba )

| Ta_Dulcica_1993 a răspuns:

Da imi doresc sa fiu vedeta.Deci am talent.la dans, cantat cat de cat, la pozathappyPacat ca toate vedetele is criticate...credeti ca toate is asa curve? posibil sa fie multe.pentru ca multe se vand pe bani, fac orice pentru bani.pacat.dar unele mi se par descurcarete, tupeiste.mult curajbig grineSTE Viata lor.Fiecare isi face viata cum dorejte, dupa bunul plac

| AClothesPuppy a răspuns:

Pai daca vrei sa fi cunoscuta in lume poti sa iti faci un film si sa-l pui pe youtube. Poti face unul in care arati cum sa te machezi la petreceri sau poti sa arati oamenilor niste tinute pentru scoala.Sa-mi spui daca pui filmul pe youtube.Pa!