| martzafoi a întrebat:

facaut sau face cineva facultatea de instlatii pentru constructii? As merge aici dar am auzit ca e foarte greu de terminat...mai ales ca eu am fost profil uman, filologie?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite care ste treaba,nu conteaza ce sc ai terminat, dar vreau sa zic ca nu cred ca te impiedica ca ai terminat o sc de filo, eu sunt in spania si vreau sa ma inscriu la UNED Derecho Internacional (drept) si eu am terminat o sc in tara de 5 ani zilnic de coafura stilism.asa ca nu cred ca te impiedica la ce ai terminat,ceea ce conteaza sa fii istet si ambitios sa o termini,macar u faci faculta in limba noastra ceea ce mi se pare cel mai usorhappyiti doresc bafta si nu te lua dupa ce auzi ca se termina greu aceasta faculta,fii increzator in tine, eu ma gandesc tot timpul daca ala a putut eu de ce sa nu pot, dar ce eu sunt mai proasta ca eu.nu! bafta inca odata si sper sa aud de binehappy