| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Imi cautam echilibrul si l-am gasit ce nu pot face insa cu el este sa il pun in aplicare. Vreau sfaturi despre cum pot face asta.

2 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Te urci pe el si pleci la drum...Ai grija sa nu iti rupi gatul!winking

| AutumnDay a răspuns:

Ce e pentru tine echilibrul, in primul rand?
"Gasirea" lui e acelasi lucru cu "aplicarea" acestuia. Nu poti sa-l "gasesti" doar la nivel abstract. Poate gasesti ideea de echilibru, dar ca sa ajungi la ceea ce inseamna echilibru intr-un domeniu al vietii tale, ei bine, asta inseamna a actiona ca atare si a constata ca totul este cam asa cum iti doresti, ca te simti bine, simti ca totul e bine, echilibrat.