| anonim_4396 a întrebat:

imi doresc sa dau la facultatea de medicina si farmacie gr. t. popa din iasi. ce credeti despre ea?(niste detalii din interior-profesori-colegi-materia-) o fi greu?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Si eu vreau tot acolo.Ce mai conteaza cum este, daca vrei cu adevarat sa reusesti, nimic nu te poate opri.

| laury4ever a răspuns:

Am o prietena care este studenta acolo. Nu s-a plans niciodata ca este greu, pentru ca ii plac foarte mult materiile. Esti pregatita sa analizezi cadavre? pe mine asta m-a inspaimantat:p.E foarte mult de invatat dar daca o faci cu pasiune nu o sa iti dai seama cum trec cei 6 ani de facultate. Succes!