| Prietenoasa a întrebat:

Buna imi doresc sa imi fac un blog. Deci imi dati un site unde sa imi fac blog vreau sa pun poze sa scriu sfaturi etc si sa fac o emisiune onile dar, cand scriu numele sitelui sa apara siteul. Va rog dau funda si daca voi reusi ii voi multumi celui care mi-a dat siteul.

Răspuns Câştigător
| Violeta_Diana_1994 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci un blog ori pe weebly ori pe blogspot.
Pe weebly e mult mai frumos, adica e mai mult un site, nu un blog. poti pune intrebari si lumea sa-ti raspunda la ele, iar pe blogspot tot ce faci este sa pui poze si sa scrii cate ceva.
Eu prefer mai mult weebly, dar acum e alegerea ta; incearca-le pe amandoua.
Funda puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda www.ucoz.ro - iti ofera mult mai multe posibilitati comparativ cu alte platforme de profil.

| lilicutza0009 a răspuns:

Incearca sa postezi pe tumblr.com