| BlagaAndrei a întrebat:

Buna,imi place sa desfac chestii, imi plac structura lor...cum sa le repar etc....cum as putea sa-mi dezvolt acest "talent" avand in vedere ca tatal meu este mecanic.Ce as putea devenii in viata cu acest "talent"? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| alineakeallin a răspuns:

Pai ce iti place sa desfaci si sa repari
1.Lucruri mecanice (De ex masini, scutere, biciclete)
2. Obiecte electronice (De ex Pc-uri, telefoane, televizoare)
?
Daca e 1. Inseamna ca te poti face Mecanic ca si tatal tau
Daca e 2. Inseamna ca te poti face un electronist
fundita daca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Păi să stai cât mai mult în preajma tatălui şi eventual să-l şi ajuţi.Numai prin exerciţiu dezvolţi o aptitudine.