| IRIS3006 a întrebat:

Buna! Imi poate da cineva mai multe detalii despre admiterea la Oradea, la facultatea de medicina, la medicina generala si dentara? Atata stiu ca 80% bio si 20% chimie, dar as vrea sa stiu cate intrebari sunt la prima vedere si cate nu si din cele 5 raspunsuri cate pot fi corecte? Si cum se calculeaza punctajul final?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am vazut ca ai repetat intrebarea, probabil nu ai primit raspuns, se poate ca nici un utilizator nu stie.
In schimb poti afla foarte usor raspunsul sigur si corect la intrebari, citind Admiterea 2024 de pe site-ul oficial al facultatii.

| IRIS3006 explică (pentru Ioandelasal):

Am repetat pentru ca am uitat sa precizez ca pentru facultatea de medicina. pe site gasesc doar atata ca 80% e bio si 20% chimie ATATA, mai mult nu