| DeaAndreea28fluture a întrebat:

Buna imi poate spune si mie cineva cum pot sa-mi fac o cariera ca si manechin sau nu-s ceva din care sa iasa ceva banii.asatept orice sugestii.

3 răspunsuri:
| Elena_Nistor_1990 a răspuns:

Incepe Next Top Model 2013! Botezatu te poate ajuta!(Sper ca ti-am fost de ajutorwinking )

| MrLobaLoba a răspuns:

Nu ajunge oricine, mai ales daca nu ai corp

| Mihaela1964 a răspuns:

Bani ies si din alte profesii,chiar mai onorabil decat ca in cea de manechin. Poti deveni stomatolog,avocat, profesor universitar, arhitect, chirurg, inginer constructor si cu siguranta ca vei castiga bani din asta.