| loreewws a întrebat:

Buna, imi puteți da idei de nume pentru un cont de tik tok cu edituri? Vreau să editez diferite persoane! Multumesc!

2 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Mă jur că n-am văzut întrebare mai irelevantă. pui ce vrea imaginația ta, nu ce vor alții. Inspirate de la alți editori sau numele aplicației cu care editezi și cumva personalizat.

| sparklingqueen a răspuns:

Salut,e contul tau,poti pune tu numele,sau te inspiri de la alti editori,eu momentan nu am tiktok sa incerc ce nume sunt valabile acum, dar pui ce vrea inima ta, nu conteaza daca nu e in "trend", conteaza sa fie contul tau de edit-uri, unic!