| Alex737889 a întrebat:

Buna, îmi puteți spune cât câștiga aproximativ un luptător Anti-tero la SRI? De la un debutant pana la un luptător cu vechime și o funcție mai mare. Cum se poate avansa in grad?

6 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Ei sunt angajați de nivel care nu trec de ușa unei clădiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lejer 2-3k€. Dar este munca nene. Trebuie sa fi inalt, super fit, super inteligent sa cunosti limbi straine, sa stii sa foloseti bine o pusca de asalt, sa ai o atentie distibutiva peste medie.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci confuzie foarte mare între ei și alții angajați tot la ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim3248):

Eu ma refeream strict la soldatii/politistii anti -tero. Nu la alti angajati care lucreaza acolo.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei nu pot intra unde intră doar alții tot de la ei.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei sunt de nivel doar până la ușa de la intrare și alții sunt de nivel după ușa de la intrare.