| Tina1624 a întrebat:

Bună! Îmi recomandați înscrierea la o facultate înainte de admiterea la poliție sau după ce termin școala de poliție în cazul în care voi fi admisă? Sau dacă este cineva care a făcut și facultatea cu frecventa redusa în paralel cu școala de poliție și îmi poate da detalii despre experiența sa.

3 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Facultatea îți trebuie pentru angajare din surse externe.

| anonim3248 a răspuns:

Facultatea făcută ca angajat în poliție o faci doar în anumite condiții.

| anonim3248 a răspuns:

Faci școala de poliție și după ce ești polițistă faci o facultate.