| kameliae a întrebat:

Imi recomandati pe ce profil sa merg, va rog?
La matematica nu sunt asa de buna dar cred ca in viata vreau ceva o slujba la birou dar sunt cat de cat buna la matematica.
La romana..am note bunicele dar nu stiu aproape nimic.
La istorie..Doamne fereste! Nu vreau sa ma duc la un profil la care sa dau bac la istoriee.Ce imi recomandati?
Cu biologia..invat la biologie...dar chestia e ca nu vreau sa dau bac la bio, dar la ceva tot trebuie sa dau bac..mdeh..chimie,bio,fizica nu, ce-mi recomandati?
Exista licee la care faci mai multa practica?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Exista licee la care faci mai multa practica? - NU

Nu vreau sa ma duc la un profil la care sa dau bac la istoriee.ce mi recomandati? Mate-info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economic. Turism si alimentatie. Din astea.

| Alfred0703 a răspuns:

Din cate vad, nu iti place nimic. Du-te pe centura, nu iti trebuie liceu.

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Scoala profesională iti recomand.

| kameliae explică:

Pe mine ma intereseaza de liceu..ca restul' o sa administrez o firma.
Trebuie sa veniti unii dintre voi cu comentarii aiurea.

| TheBlueN a răspuns:

Eu iti recomand stiinte ale naturii sau te poti face cuafeza.IDK