| DidudicaDi a întrebat:

Buna imi spuneti si mie niste nume de poezi pentru copii va rog mult si daca puteti si saitul va rog mult? fuunda

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Mi-au placut poeziile liu Otilia Cazimir, Elena Farago, Cicerone Teodorescu, Constanta Buzea, Demostene Botez.

| MariaO a răspuns:

Buna!
http://www.poeziipentrucopii.info/ aici o sa gasesti unele frumoase:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place nukjhfrewa

| Twitter a răspuns:

Care e faza cu categoria / cariera? rolling on the floor

| DidudicaDi explică:

Ioana1704 mai ai o seansa poti a zici niste nume de poezi si toti aveti inc-o seansa

| DidudicaDi explică:

Da humandoidu sau cum o fi. mama lucreaza l; a asa ceva si nu stie niste nume de poezi