| popalexandra1234 a întrebat:

In cazul in care o persoana are nevoie să își inghete un an de facultate dar nu are posibilitatea să ajungă la secretariatul facultății, poate un membru de familie să meargă în locul lui și să rezolve problema?
Mulțumesc.

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu cred ca este posibil.Parintele nu mai este reprezentantul legal al copilului.Inghetarea unui an este un fapt serios, iar facultatea are nevoie sa fie sigura de consimtamantul tau ca student, adica de semnatura ta pe document.