| AnotherGirl a întrebat:

In legatura cu UMC-ul (Universitatea Maritima Constanta). Stie careva daca exista vreo posibilitate de a ramane sa profesezi pe "uscat "dupa ce termini una din facultatile de la aceasta universitate? Ma refer la ideea de a-ti gasi un loc de munca in acest domeniu, fara a pleca pe vas. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AnotherGirl explică:

Da, stiu ca suna ciudat. Si mie mi s-a parut cand am auzit despre asta. De aia ma si interesez. Auzisem ceva legat de mecanic sau asa ceva de genu` asta. Ms oricum

| unprietenaproape a răspuns:

Ca ce? Sef de port? Vrei sa te faci marinar dar sa te plimbi cu barca pe rau? Scuze nu stiu sa-ti raspund doar ca mi se pare ciudat