| random666 a întrebat:

Buna, In primul rand as dori sa raspunda doar persoanele care chiar cunosc situatia. Fiind student in anul 3 la Drept ma gandesc la barou, si in cazul in care nu m-as simtii destul de pregatit la finalul anului IV, as lasa inca un an pentru pregatire, intrebarea mea este intre timp m-am gandit sa ma angajez ca si consilier juridic, m-ar interesa cam cat castiga unul debutant, respectiv grad superior, din ceea ce am vazut eu si am gasit, desii nu prea sunt foarte multe detalii, am vazut undeva pe la 3500-6000 lei, in functie de gradul pe care il ocupa. Evident conteaza si daca e la stat sau particular

5 răspunsuri:
| penus a răspuns:

Ba ce sa zic, ai belit manzu

| random666 explică (pentru penus):

Ai macar un coeficient de inteligenta de 10? Pentru ca nu cred, frumos raspuns. De ce as belii manzu daca las un an si nu dau din prima la avocatura, sau poate ca as vrea eu sa fiu consilier juridic, care e faza? Sunt curios in ce domeniu activezi, ca vad ca esti foarte inteligent.

| penus a răspuns (pentru random666):

Pentru ca se cauta din astia cu mintea proaspa-ta care tocmai ce au terminat iq 124 testat anul trecut mersi frumos, al tau?
Daca ti-am dat un raspuns simplu si nu ti-am facut referat nu inseamna ca sunt redus mental, dimpotriva, am reusit sa-ti incadrez un raspuns care normal ar fi fost de macar 3 randuri in 7 cuvinte

| random666 explică (pentru penus):

Esti vai de steaua ta amice, se vede clar dupa cum raspunzi, se vede clar dupa fiecare raspuns al tau ca e la misto, am verificat raspunsurile tale, esti degeaba pe site, no lifer care nu are ce face si da raspunsuri de-a p. Oricum ai report, probabil esti un taran care lucreaza pentru minim pe economie, nu m-as mira ca esti asa frustrat, prietene.

| penus a răspuns (pentru random666):

Am terminat anul trecut facultatea de medicina.Ma plictiseam aseara si am zis ca daca tot am intrat sa-ti raspund sa fac misto de altii,, amice,,