| FakeSmiley a întrebat:

in special pentru cei care sunt la facultate, eu vreau sa dau in sesiunea din toamna dupa ce iau bacul atunci. Ce facultate ar merita, in sensul sa poti iesi ceva. ( dar ceva fara matematica, o urasc si asta e si motivul pentru care nu am luat prima sesiune de la bac )
Eu nu am absolut nicio idee. adica nu stiu ce vreau si nu vreau sa ma duc undeva unde sa nu pot face nimic dupa.
Astept pareri! multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Facultatea de Drept, unde inveti legi si legislatie, adica toceala doar!