| Vasuke a întrebat:

Inca nu sunt hotarat la ce facultate sa dau, sunt clasa a 11a.Sunt bun la mate si fizica dar sunt absolut paleta la informatica, deci ce facultati si ce profile imi recomandati? Eu ma pricep in general la calculatoare dar sunt praf la programare.Nu m-ar deranja sa fie legat de calculatoare dar sper ca informatica din liceu pe care nu o stiu deloc sa nu imi puna bete in roate

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Pai informatica din liceu cam e baza.
Ai putea încerca ceva pe economie, medicina, drept, ASE, de ce nu politehnica, facultatea de fizica.

| Vasuke explică (pentru Catrice):

La automatizari si calculatoare iti trebuie informatica nu?

| Catrice a răspuns (pentru Vasuke):

Păi, nu știu cum să-ți spun, dar... cam da.