| emma_8868 a întrebat:

Intr-o sesiune la facultatea de istorie sau geografie este mult de invatat? Cam cat? Sau cate carti sunt, acestea contin multe pagini?
Va rog un raspuns, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| baifrate a răspuns:

Salut..sunt absolvent al facultatii de istorie din timisioara si iti pot spune ca este destuld e mult de citit..pagini aproximativ cate sunt nu iti pot spune, asta depinde doar de tine cat vrei sa citesti.Dar la fiecare materie o sa ti se dea o bibliografie... sper ca ti-am fost de foloshappy

| emma_8868 explică (pentru baifrate):

Da, m-ai ajutat mult, multumesc mult.
Crezi ca as putea face pe langa facultatea de istorie si cea de geografie? Ti-as ramane recunoscatoare daca mi-ai spune?

| baifrate a răspuns (pentru emma_8868):

Da normal, numai ca ai dreptul sa faci doar o singura facultate in regim bugetat.happy daca o sa incepi o a doua facultate o sa platesti o taxa anuala...asta in conditiile in care ai deja o facultate facuta in regim bugetat asa cum am mai zis... sper ca te-am ajutat happy

| emma_8868 explică (pentru baifrate):

Multumesc mult, am fost astazi la ambele facultati si asa este cum mi-ai spus tu. Mersi inca o data.

| baifrate a răspuns (pentru emma_8868):

Cu placere happy